Gelişmiş Arama »
KURUMAN
Firma TipiÜreticiİrtibatKURUMAN
Ürün TipleriYeni / SıfırYerleşimGaziantep - Oğuzeli
Bekleyiniz
MAĞAZADA ARA
Firmamız Gaziantep’te kurulmuş olup;  soğutma sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız, yurt içine ve yurt dışına, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren sektörlere ürettiği ürünleri sunmaktadır
Firmamız 400 m2 kapalı alanda, üretimini Avrupa standartlarında sürdürme gayreti içindedir. Firmamız KOSGEB veri tabanına kayıtlıdır.
Firmamızda teknolojik gelişmeler yakından takip edilmekte ve bu konuda lisanslı CAD/CAM, Elektrik Proje yazılımları ve gerekli sektörel yazılımlar kullanarak AR-GE çalışmaları bilimsel düzeyde yapılmaktadır. Bu AR- GE neticesinde teknolojik gelişmeler kendi ürünlerimize uygulanmaktadır. Bu çalışmalara örnek olarak Üniversite danışmanlığında GSM BAZ istasyonu free-cooling ünitesi geliştirilmiş ve %90 varan enerji tasarrufu sağladığı ispatlanmıştır,
Son olarak üzerinde çalışılan %55 Enerji tasarrufu sağlayan FREECOOLING CHILLERS sistemini kısa zamanda piyasaya sunulmuş, ülkemizin ilk enerji tasarruflu soğutma sistemi üretime geçirilerek enerji tasarrufu konusunda bir ilk gerçekleştirilmiştir.
Biz KURUMAN olarak hep kaliteli ürün ürütmeyi, kevar gücümüzle çalışarak hep en iyiyi yapmaya gayret ediyoruz. Maddi kaynaklarımız ölçüsünde yeni projelerimizi gelecekte de devam ettireceğimizi şimdiden müjdelemek istiyoruz.
Firmamız kurulduğu gün itibari ile kendini geliştirmek, kendini yenilemekndimize bir sorumluluk olarak kabul ediyoruz ve bu sorumluluğumuzu yerine getirmek için; , yeni projeler üretmek ve ilkleri yapmayı kendine hedef edinmiştir.
  
Yazılım : Cengizhan Tekin