Gelişmiş Arama »
ARISAN
Firma TipiÜreticiİrtibatARISAN
Ürün TipleriYeni / SıfırYerleşimSamsun - Tekkeköy
Bekleyiniz
MAĞAZADA ARA

 KURUMSAL

 

Ordu Karayolu üzerinde, Samsun’a 10 km uzaklıkta bulunan fabrikamız, 1967 yılından itibaren kauçuk sektöründe faaliyetini sürdürmekte olup, 1992 yılından itibaren Mustafa Akın tarafından aile şirketine dönüştürülerek, halen Samsun Organize Sanayi bölgesinde 21000 m²  açık ve 12000 m²  kapalı alanda faaliyet göstermektedir. 

40 yılı aşkın süredir bu sektörde faaliyet gösteren ve bu deneyimlerini “rejenere kauçuk”, “oto paspası”, “lastik-plastik ayakkabı”, “kauçuk çizme”, “ökçe ve pençe taban” gibi ürünlerine yansıtan şirketimiz, ayakkabı sektöründe kazanmış olduğu tecrübeleri ile artık “spor ayakkabı” imalatlarına da başlamıştır. Kaliteli ürün anlayışı ve hizmet kalitesi sayesinde, kısa sürede Türkiye ve dünyada tanınan ve güvenilen ticari bir marka olmaktan gurur duymaktadır.  
Şirketimiz içinde bulunduğu sektörde yapmış olduğu üretimler ile çevre kirliliğine neden olan ve atık olan, kord bezinden imal edilen kullanılmış hurda oto lastiklerini yeniden işleyerek hem istihdam yaratmakta, en önemlisi, bu konuda ki çevre kirliliğin ortadan kalkmasına büyük katkıda bulunmaktadır.  

Yapacağımız yeni yatırımlarla, istihdama ve ülke ekonomisine sağladığımız katkıyı arttırarak faaliyetimize devam etmek şirketimizin değişmez hedefidir.  

Şirket olarak biz, gerek bizleri bugünlere getiren tüketici ve müşterilerimize, gerekse yıllardır karşılıklı dayanışma içinde olduğumuz ticari kuruluşlara, şirketimiz bünyesinde çalışmış ve çalışan arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler ederiz.

Yazılım : Cengizhan Tekin