Gelişmiş Arama »
KONYA JAVSU BAYİİ
Firma TipiBayiiİrtibatjavsu
Ürün TipleriGıdaYerleşimKonya - Selçuklu
Bekleyiniz
MAĞAZADA ARA

 

<<  Firma Profili  >>

 

KONYA JAVSU; 2013 yılından günümüze " Javsu Konya Bayisi " olarak Doğal Mineralli Suyunu güven içinde müşterilerine ulaştırmaktadır.

 

JAVSU; Kızılcahamamın Kızılcaören Köyünden tamamen doğal bir serüven ile yeryüzüne çıkan Doğal Mineralli Kaynak suyun ferahlığını sizlerin beğenisine sunmaktadır.

 

Javsu Konya bayisi olarak bizlerde, yumuşak içimli ve hijyenik bu suyu evlerinize ve iş yerlerinize ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Vizyon;

 

Temsil ettiği markanın sorumluluklarının bilincinde, müşteri memnuniyetinin temel ilkesinin güven olduğu gerçeğinden hareketle, doğal kaynak suyunu, en yüksek kalite standartlarında hizmet ile müşterilerine ulaştırarak bölgesinin lider firması olmaktır.

 

Misyon;

 

Hayatın vazgeçilmez ihtiyacı olan suyu; sağlıklı bir şekilde üretmek, güvenilen markamıza yakışır şekilde yurttaşlarımızın tüketimine sunarak, yaşam kalitesinin artmasına katkıda bulunmaktır.

 

Konya Javsu

Doğal Mineralli Su

 

İLETİŞİM

ADRES
       

TELEFON : 332 247 0 400 Işıklar Mahallesi
GSM : 505 626 43 70 Sille Caddesi No: 22/A
E-MAİL : bilgi@damacanasukonya.net Selçuklu - KONYA
E-MAİL : ercin.06@hotmail.com  

 

 

 

 

Yazılım : Cengizhan Tekin